pull-icon
logo-mobile
Stüdyo Aç Üye Ol Giriş

MENÜ

Pikazon Nedir?

Pikazon Nedir?

Ekinlikler de bilerek verilen pozlar yerine farkında olmadan insanların ürettikleri ve bir daha yakalanamayacak, geri getirilemeyecek olan o değerli anlarını fotoğraflayarak, o güzel anılarını davetlilere sunun. Hem davetliler, hem de fotoğrafçılar anlamlı bir konu üzerinden kazançlı çıkın.

An Değerlidir unutma bir daha geri gelmez.

"An değerlidir" felsefesinden yola çıkarak, bireysel ya da kurumsal fotoğrafçılara düğün, sünnet, kına gecesi, konser, seminer, konferans, her yaş grubunda ki profesyonel-amatör sportif etkinlikler, mezuniyet törenleri, tatil v.b. organizasyonlarda kişilerin doğaçlama olarak, kendiliğinden ürettikleri katma değerli anlarını fotoğraflayıp bu platform aracılığı ile satma imkanı sunmaktayız.

 

NASIL ÇALIŞIR
1- Ücretsiz üye olun

2- İlk 1000 fotoğrafa kadar ücretsiz stüdyo açın ve hizmeti deneyimleyin.

3- Organizasyona katılanların ilginç enstantelerini onlardan haberli ya da habersiz çekin

4- Enstanteneyi çektikten sonra makinanın ekranından kişiye pozu gösterin 

5- Pozu nereden satın alabileceğini belirten üzerinde pikazon da açmış olduğunuz stüdyo adresinizin olduğu ve üzerine fotoğrafın çekildiği saat ve dakikayı yazdığınız kartvizitinizi ya da broşürünüzü verin.

6- Sonrasında kişi, evinden, işyerinden ya da akıllı telefonundan mağazanıza girip bulunduğu etkinliği seçip o etkinlikte yüzlerce fotoğrafa bakmadan kartvizitte ki saat ve dakikayı girerek sistem o dakikada ki birkaç fotoğrafı kendisine göstersin ve fotoğraf tutkunları pikazon sayesinde beğendiği fotoğraflarını keyifle satın alsın.

Fotoğrafçılara sunmuş olduğumuz bu hizmet sayesinde etkinlik esnasında baskı için ya da para alış-verişi için zaman harcama, katılımcıların ürettikleri ilginç enstantenelere odaklanıp onların o güzel anılarını kaçırma. Zira bunu onlar da istemez. Çünkü herkes katıldığı etkinlikte, kendiliğinden ürettiği o güzel pozunun fotoğraflanarak, geleceğe güzel bir anı olarak taşımak ister. Bunun yanında organizasyon esnasında para alış-verişini gerçekleştirmeden pikazon üzerinden şık bir sunumla fotoğraflarınızı satın.